اخبار ,اخبار اجتماعی ,وزیر ارشاد

 

اخبار اجتماعی - وزیر ارشاد پروین را سرمربی استقلال کرد!طنز

متاسفانه باخبر شدیم که آقای جنتی وزیر محترم ارشاد علاوه بر این که مدت‌هاست عضو شبکه صهیونیستی فیس‌بوک هستند و مطالب دیگران را لایک می‌کنند در کامنت‌گذاری هم تخصص ویژه‌ای دارند و با اهل فرهنگ کامنت‌بازی می‌کنند.

مثلا یکی از مترجمان خوب کشورمان چند روز پیش درباره انتصاب آقای شجاعی صائین چیزی نوشته بودند و برخی از نویسندگان و مترجمان و اهل فرهنگ زیر نوشته ایشان با هم بحث و جدل می‌کردند که ناگهان آقای وزیر از راه رسید و خطاب به آنهایی که به‌شدت نسبت به انتخاب آقای شجاعی صائین انتقاد داشتند نوشتند:

«دوستان توجه کنند که در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یک وزیر وجود دارد و یک سیاست هم اعمال می‌شود. لطفا پیشاپیش هم قضاوت نفرمایید. هر کس با سیاست‌های ابلاغی همراه باشد ادامه کار خواهد داد در غیر این صورت جای خود را به دیگری خواهد سپرد.»

بنده خودم از دوست‌داران آقای جنتی هستم ولی بسیاری از اهل فرهنگ عقیده دارند که انتخاب آقای شجاعی صائین از سر چیز بوده است، ئه، چیز، چیز یعنی از طرف چیز، اصلا بگذراید از خود آقای شجاعی صائین بشنویم:

«تصور نمی‌کردم در دولت جدید این اتفاق برای من رخ دهد. گمان می‌کردم پس از تغییر دولت من پس از هفت سال می‌توانم بیش‌تر با کتاب خلوت کنم و به مطالعات مورد علاقه‌ام بپردازم، به همین خاطر وقتی نتایج انتخابات اعلام شد، در خانه ما جشن بود، به این دلیل که دیگر مطمئن بودم در دولت نخواهم بود، ولی در ادامه تقدیر به گونه‌ای دیگر رقم خورد.»

بحث بر سر همین تقدیر است. یعنی خود آقای شجاعی صائین هم فکر نمی‌کرده‌اند که در دولت تدبیر و امید سمت داشته باشند.

 

حالا آن تقدیر چگونه رقم خورده است بماند، اما سوال مهم این است که مگر می‌شود کسی را که بنابر شواهد و عملکرد گذشته‌اش طوری دیگر می‌اندیشد با ابلاغ به راه تدبیر و امید هدایت کرد؟ یعنی نمی‌شد کسی را به عنوان مدیر اداره کتاب معرفی کنند که با کمال میل سیاست‌های ابلاغی را اجرا کند؟

 

تعیین آقای شجاعی صائین به عنوان مدیر اداره کتاب مثل این که پروین را بکنیم سرمربی استقلال و از او بخواهیم طبق سیاست‌های ابلاغی باشگاه استقلال، پرسپولیس را شکست بدهد. می‌شود؟ نمی‌شود، چون پروین پرسپولیسی است و عمری برای آن باشگاه توپ زده است و اصلا تفکراتش با باشگاه استقلال فرق می‌کند.

 

یعنی شما نمی‌توانید کسی را که خودش شکارچی پلنگ است بگذارید به عنوان محیط‌بان خدمت کند. یعنی هر چه به او ابلاغ کنید که پلنگ را نکش او تا پلنگ می‌بیند دست به تفنگ می‌شود. ها؟ مثال‌هایی خوبی زدم؟

اخبار اجتماعی - ایسنا

 تاريخ : | | نویسنده : lpedia |
رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
لیپوماتیک
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
سامانه جامع مشاغل شهرری
استعلام قیمت لحظه ای کالاهای دیجیتال
فال حافظ
سئو یعنی چی ؟
صنعت پرورش شتر مرغ
تورهای لحظه آخری ارزان قیمت اروپا آنتالیا روسیه و استانبول
استفاده از میز و صندلی های استاندارد در تالار عروسی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.